Žēlsirdības darbi

Noslēgtie projekti

Atbalsts aprūpei mājās bērniem ar invaliditāti

1,130€ no 36,000€
60 Ziedojumi

Projekta atskaite

Atbalsts aprūpei mājās bērniem ar invaliditāti

1,130€ no 36,000€ savāktajiem līdzekļiem

Atbalstot aprūpes mājās pakalpojumu un ziedojot vismaz vienam bērnam 300 EUR/mēnesī, Jūs sniegtu  nozīmīgu atbalstu un līdzfinansējumu aprūpes mājās pakalpojumu nodrošināšanai bērniem ar invaliditāti  ilgtermiņā.

Nodibinājuma “CARITAS LATVIJA” Sociālo pakalpojumu centrs “Terēzes māja” atrodas Rīgā, O. Vācieša ielā 6/1.  Centra pakalpojumi ir paredzēti bērniem ar invaliditāti un viņu ģimenēm. Viens no centra pakalpojumiem ir aprūpe mājās.

Uz vecākiem, kuri aprūpē bērnu ar īpašām vajadzībām, gulstas liela fiziska un psihoemocionāla slodze. Ģimenei, kur aug bērns ar smagu invaliditāti, sava dzīve jāpārkārto, lai rūpētos un sniegtu nepieciešamo atbalstu. Viens no vecākiem bieži ir spiests pamest darbu. Savukārt pašam bērnam nereti ir maz iespēju mēģināt mācīties iekļauties sabiedrībā. Aprūpes mājās pakalpojuma uzdevumi ir nodrošināt bērnam iespēju dzīvot pēc iespējas neatkarīgi sev ierastajā vidē un sniegt atbalstu atbilstoši viņa funkcionēšanas spēju līmenim, īpaši bērna fizioloģisko vajadzību nodrošināšanai un uzraudzībai.

Kā vēlaties ziedot?
Kas veic ziedojumu?

Ziedo ar karti
Šis ir drošs SSL šifrēts maksājums.
Noteikumi

Ziedojuma summa: 5.00€