Iedod jaunu jaudu Radio Marija Latvija ierakstu studijai!

Projekts: Iedod jaunu jaudu Radio Marija Latvija ierakstu studijai!

Projekta iniciators:

Radio Marija Latvija

Projekta kategorija:

Sabiedrības garīgā izglītošana

Projektam nepieciešamie līdzekļi

1650 €

Projekts Ievietots:

septembris 24, 2020

Projekta apraksts

Radio Marija Latvija ir nekomerciāla radiostacija, kas pastāv pateicoties klausītāju brīvprātīgiem ziedojumiem. Šī radio stacija Latvijā pastāv jau piecus gadus, nesot Dieva Vārdu pasaulē ikvienam cilvēkam, bet jo īpaši tiem, kuri jūtas vieni un vientuļi dažādu iemeslu dēļ. Klausītājiem neatkarīgi no viņu reliģiskās pārliecības sniedzam Kristus Labo Vēsti – Evaņģēliju un nodrošinām klātbūtnes sajūtu caur kopīgu lūgšanu laiku un dzīvo ēteru, kur klausītājs var iesaistīties un dalīties ar savām pārdomām, liecībām un uzdot sev interesējošos jautājumus. Lielu daļu no ētera programmas veido raidījumi par pilvērtīgu dzīvesveidu, jauniešiem un ģimenēm aktuālām tēmām, kā arī skaidro ar ticību un Svētajiem Rakstiem saistītos jautājumus. 

Lai nodrošinātu kvalitatīvu raidījumu, džinglu, audio grāmatu, dažādu lūgšanu laiku un meditāciju ierakstus, ir nepieciešams iegādāties jaunu, jaudīgāku datoru, kas ļautu ātrāk un kvalitatīvāk veikt montāžas, ierakstu un arhivēšanas darbus ikdienā, tādējādi nodrošinot un uzlabojot radio darbību un ļaujot aizvien vairāk cilvēkiem iegūt kvalitatīvu informāciju ar radio tiešraides vai arhīva starpniecību. 

Aicinām Tevi atbalstīt projektu “Iedod jaunu jaudu Radio Marija Latvija ierakstu studijai!” un palīdzēt cilvēkiem piedzīvot Dieva klātbūtni 24 stundas diennaktī.

Sniedz palīdzīgu roku, daloties ar šo rakstu!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on twitter
Share on telegram