Atbalsts bērniem ar īpašām vajadzībām un viņu ģimenēm

Projekts: Atbalsts bērniem ar īpašām vajadzībām un viņu ģimenēm

Projekta iniciators:

Nodibinājums “CARITAS LATVIJA”

Projekta kategorija:

Žēlsirdības darbi

Projektam nepieciešamie līdzekļi

26000€ gadā

Projekts Ievietots:

novembris 11, 2020

Projekta apraksts

Sociālo pakalpojumu centrs “Terēzes māja” atrodas Rīgā, O.Vācieša ielā 6 un ir nodibinājuma “Caritas Latvija” sociālo pakalpojumu centrs. Centra pakalpojumi ir paredzēti galvenokārt bērniem ar invaliditāti. Centrā tiek sniegti sociālās rehabilitācijas pakalpojumi: fizioterapija, ergoterapija, logopēda nodarbība, kā arī psihologa, mūzikas terapeita, sociālā pedagoga nodarbības, bērniem tiek organizēta kanisterapijas un reitterapijas nodarbības. Šīs nodarbības sniedz milzīgu atbalstu bērnu veselības uzlabošanā un stiprināšanā. Pakalpojumus līdz šim saņem vairāk kā 50 bērni ar īpašām vajadzībām un viņu ģimenes.

Centram “Terēzes māja” ir nepieciešamas sekojošas ierīces:

  • Lai kvalitatīvi un pilnvērtīgi varētu novadīt sociālās rehabilitācijas nodarbības, ir nepieciešams izveidot funkcionālus uzlabojumus, veicot transformējamas sienas izbūvi. Tas nodrošinātu iespēju vienlaikus veikt nodarbības lielajā zālē ergoterepeitam un mākslas terapeitei. Transformējamas sienas izbūves rezultātā būs iespēja lielo zāli izmantot kā multifunkcionālu telpu, t. i. gan nodarbībām, gan arī tematiskām un pastorālām sanāksmēm. 15.000 EUR
  • Līdztekas bērnu nodarbībām ar fizioterapeitu un ergoterapeitu. 1 500 EUR
  • Fizioterapijas galds 1000 EUR
  • Multimediju tehnika 3 000 EUR
  • Atskaņošanas iekārta 500 EUR
  • Akustiskie paneļi 2 telpām 5 000 EUR

Ar jūsu atbalstu tiks sniegts nenovērtējams atbalsts vecākiem un viņu ģimenēm, kurās aug bērns invalīds kvalitatīvu nodarbību organizēšanā un Terēzes mājas telpu praktiskā daudzfunkcionālā izmantošanā!

Sniedz palīdzīgu roku, daloties ar šo rakstu!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on twitter
Share on telegram